Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Офіційне найменування:
Бокиївська гімназія Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області
Тип навчального закладу:
Установа загальної середньої освіти
Населений пункт:
с. Бокиївка
Адреса:
31264, Хмельницька область, Хмельницький район, с. Бокиївка, Шкільна, 7
Телефони:
не вказані
bokzosh@gmail.com

Всесвітня тиха акція "Ангели пам'яті"

Лауреати обласної фотовиставки "Україна - це ми!" - Забурмеха Андрій та Завадяк Катерина.

Вітаємо Клопотюк Світлану, призерку Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу" до Дня Захисника України, та її керівника Дичковську Ж.В. !!!!
Бажаємо подальших успіхів та звершень!!!

До Дня Соборності України учні приймали участь у фотоквесті, активно надсилали фото відповідей. Молодці!
Знаючи минуле ми, гідні мирного майбутнього!
Слава Україні !ГЕРОЯМ СЛАВА!

17 грудня 2023 року на базі Війтовецького ліцею було проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійськоїмови.
Вітаємо Завадяка Володимира (8клас) та його вчителя Рокіцьку Антоніну Анатоліївну з високим результатом - І місце!!!
Дякуємо організаторам за якісну підготовку та проведення олімпіади та учасникам за плідну роботу!

16 грудня 2023 року на базі Війтовецького ліцею було проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології.
Вітаємо Завадяка Володимира (8клас) та його вчителя Глазову Аллу Казимирівнуу з достойним результатом - ІІІ місце!!!

Голод... Це страшне слово повертає нас у далекі 1932-1933рр. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови,вшановуючи пам'ять мільйонів його жертв.
Ми пам'ятаємо та не маємо права забути тих,хто несправедливо загинув у роки Голодомору.
І крик,і лемент, і прокльони з вулиць,
І потемнілі очі від плачу
Не забувай!
А щоб не повернулось - постав свічу...

25 листопада 2023 о 16:37 | Белінська І. Л. | немає коментарів

Добрий день! Привіт! Здоровенькі були! Hello! Hola!Слава Україні!
Ця проста і нехитра дія знайома кожному з нас. Ми здійснюємо її, майже не замислюючись про це. Своїм привітанням ми розташовуємо до себе співрозмовника, відкриваємося перед ним, створюємо дружню обстановку.

Привітанням можна показувати безліч почуттів та емоцій, своє особливе ставлення до людини. Ця проста дія універсальна і застосовуєтся до початку будь-яких ситуацій, надаючи позитивний вплив на будь-який процес.

Всесвітній день привітань (World Hello Day) святкують щороку 21 листопада. Його головна мета — звернути увагу суспільства на важливість особистого спілкування для збереження миру. Адже лише за допомогою доброго спілкування можна вирішити практично будь-які конфлікти.

23 листопада 2023 о 19:46 | Белінська І. Л. | немає коментарів

Лише той, хто має Гідність, може претендувати на Свободу.

21 листопада в Україні – День Гідності та Свободи. В цей день ми вшановуємо тих, хто не тільки своїми справами, а й втраченим життям продемонстрував бажання жити у вільній та демократичній державі.

Українці заряджені Гідністю і жагою Свободи. Вистояли тоді – переможемо і зараз.

#БУТИ_ГІДНИМ: 21 ЛИСТОПАДА ПРОЙШОВ ФЛЕШМОБ ДО 10 РІЧНИЦІ ПОЧАТКУ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ.

21 листопада 2023 о 15:55 | Белінська І. Л. | немає коментарів

Щороку, 20 листопада, світ об’єднується, щоб відзначити Всесвітній день дитини – день, присвячений визнанню прав, добробуту та потенціалу кожної дитини.

21 листопада 2023 о 15:44 | Белінська І. Л. | немає коментарів
Стіна
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.